Expert Centrum Usługowo Szkoleniowe Radzionków
Expert Centrum Usługowo Szkoleniowe Radzionków kontakt
kliknij aby powiększyć

Ośrodek Szkolenia Kierowców
"Expert" - Tomasz Czech

ul. Męczenników Oświęcimia 38
Koło Urzędu Miasta
41-922 Radzionków

tel: 513 944 007

mail:

Wszystkie jazdy u nas odbywają się na  nowych egzaminacyjnych Toyotach Yaris III - 6 biegowych, dokładnie takich samych jak w ośrodku egzaminacyjnym !!!

Pomożemy Ci załatwić formalności związane z założeniem profilu kandydata na kierowcę (PKK), wystarczy tylko się zgłosić do naszego oddziału.

 

Organizujemy szkolenia na prawo jazdy kat. AM, A1, A2, A, oraz B. Cechujemy się atrakcyjną ofertą cenową, oraz nasi klienci mają możliwość zapłaty w nieoprocentowanych ratach. Kursy rozpoczynają się w każdy wtorek i czwartek o godzinie 17:00, w naszej sali wykładowej znajdującej się obok Urzędu Miasta. Oferujemy dostęp do komputera z programem egzaminacyjnym. Staramy się, aby każde zajęcia były ciekawe i zainteresowały ucznia.

 

Niedaleko naszego Ośrodka znajduje się nasz plac manewrowy tj. na terenie targowiska w Radzionkowie. Plac jest zgodny z wymiarami egzaminacyjnymi zarówno dla kat. B jak i dla kat. AM, A1, A2 i A, na którym pojawiły się nowe zadania egzaminacyjne, jest to najlepszy obiekt tego typu w naszej okolicy.
W tym miejscu nasi kursanci mogą rozpocząć naukę jazdy samochodem lub motocyklem. W bliskiej odległości od naszej szkoły jest też Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bytomiu gdzie przeprowadzane są egzaminy państwowe.

 

Kat. A2 i A szkolimy odpowiednio etapami. aby kursanta zapoznać i przygotować do jazdy, szkolenie rozpoczynamy od motocykla o mniejszej pojemności by następnie przejść do motocykla o większej pojemności odpowiedniego dla danej kategorii.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

 

Czy wiesz że...

Expert radzi jak się zachowywać dobrze na jezdni
Nie wolno wyprzedzać innych pojazdów na przejazdach kolejowych i bezpośrednio przed nimi.

powiedz mi więcej »

Zobacz nas :)

zobacz więcej »

Forum Motocyklistow z Pasja Tarnowskie Gory i Okolice